Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Milaną


Milanas – įdomus Italijos miestas, traukiantis savo architektūriniu ir istoriniu paveldu, lankytinomis vietomis, muziejais, teatrais, opera, prabangiausiais restoranais, gatvėmis, naktiniais klubai bei kitais įžymiais ir turistų mėgstamais objektais. Jeigu planuojate kelionę į Milaną, pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Pigūs skrydžiai į Milaną

Pigūs skrydžiai į Milaną yra vykdomi iš įvairių lokacijų: VilniausKauno bei Latvijos sostinės Rygos. Rygą kiekvienas gali pasiekti labai nesunkiai. Tai vos keturios valandos keliaujant autobusu, o mašina, tikriausiai, Rygos oro uostą pasieksite dar greičiau. Pigūs skrydžiai į Milaną iš Vilniaus ar į jį bus tada, jeigu pirksite bilietus iki kelionės pradžios likus bent jau pusei metų.
Pigūs skrydžiai Milanas – Vilnius būna tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia įvairias akcijas. Kartais bilietai parduodami vos už 1 eurą, todėl žmonės skuba tokius bilietus kuo greičiau išpirkti. Vis dėlto, jeigu randate skrydžiui į Milaną akciją, paskubėkite ir pamatykite antrą pagal dydį Italijos miestą investavę į tai minimaliai.
Linkime gero skrydžio bei neišdildomų įspūdžių Milane.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK