Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Milano oro uostai


Italija – žaisminga ir dinamiška šalis, turinti daug įdomių bei unikalių miestų. Tikriausiai patys žymiausi šios šalies miestai – Roma bei Milanas. Atvažiavę į Italiją nepraleiskite progos aplankyti ne tik šių, bet ir kitų šios šalies miestų. Milanas – tai mados sostinė, kurioje yra daug architektūrinių pastatų, istorinio paveldo, sumišusios su šiuolaikiniu stiliumi. Lankytinos vietos Milane pribloškia kiekvieną turistą. Jeigu planuojate kelionę į antrą pagal dydį Italijos miestą, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus bei susipažinkite, kuris Milano oro uostas jus priims.

Milano oro uostai

Milano Linate oro uostas – tai antras tarptautinis Milano oro uostas. Taip pat tai antras pagal dydį Italijoje esantis oro uostas, po Malpensos. Kasmet į Linate atvyksta tūkstančiai turistų iš viso pasaulio kampų. Šie žmones ne tik atskrenda ar išskrenda iš šio oro uosto, tačiau kartais tai būna ir jų tarpinė stotelė.
Milano oro uostai – pilni turistų, todėl jie visada yra sutvarkyti, švarūs ir jaukūs. Jeigu laukaite skrydžių, bet nenorite niekur išeiti iš oro uosto – ne bėda. Atsisėskite ant patogių kėdžių, pasnauskite arba nueikite skaniai pavalgyti. O jeigu dar neesate nupirkę lauktuvių, apsidairykite po įvairiausias suvenyrų parduotuvėles.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK