Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Milano Malpensa oro uostas


Apie Milaną galite vartyti kelionių žurnalus, naršyti internete, klausytis pažįstamų atsiliepimų ar žiūrėti televizijos laidas, tačiau niekas nesuteiks jums tokių įspūdžių, kaip apsilankymas šiame mieste ir realios kelionių dvasios pajautimas. Ką išvysite šiame mieste, viskas apie Milaną išliks jūsų atmintyje dar ilgai ir suteiks neišdildomų įspūdžių iki kitos įspūdingos kelionės. Apie šį Italijos miestą miestą jau seniai sklando daug turistų pasakojamų istorijų, todėl jūs tiesiog privalote jas išgirsti gyvai ir įsitikinti savo akimis.

Milano Malpensa oro uostas

Milano oro uostas Malpensa tai pats didžiausias tarptautinis oro uostas. Jisai įsikūręs šiaurės Italijoje, iki Milano nuo jo reikia važiuoti apie 40 km. Antrą pagal dydį Italijos miestą žmonės pasiekia viešuoju transportu, tačiau jeigu turite labai daug lagaminų, galite nuvažiuoti į centrą taksi. Žinoma, tai bus žymiai brangiau, tačiau nuvažiuosite žymiai greičiau, be to nereikės tampyti sunkių daiktų.
Milano Malpensa oro uostas nėra vienintelis, kuris aptarnauja šį miestą. Milaną dar aptarnauja Linate ir Bergamo oro uostai.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK