Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Milano Bergamo oro uostas


Milanas – turistų miestas. Tikriausiai daugelį stebina ne tik mados pojūtis jame, bet ir lankytinos vietos, įvairūs architektūriniai pastatai, muziejai, įdomus istorijos susiliejimas su šiuolaikine architektūra. Tai miestas apie kurį galite skaityti įvairiausias knygas, žiūrėti filmus, klausytis draugų pasakojimų, naršyti internete, tačiau vis tiek jo nepažinsite, nebent apsilankysite patys. Jeigu planuojate kelionę į Milaną, iš anksto pasirūpinkite ne tik pigiais lėktuvo bilietais, laisvalaikiu šiame mieste, bet ir susipažinkite su oro uostu į kurį atvyksite.

Milano Bergamo oro uostas

Milano Bergamo oro uostas (kitaip vadinamas: Milano oro uostas BGY) – tai tarptautinis oro uostas, nutolęs nuo Bergamo miesto 4 km. Vis dėlto, nors ir priklauso Bergamui, jisai aptarnauja ir Milaną. 2012 metais pagal aptarnautų klientų rodiklį, Milan – Bergamo oro uostas buvo netgi 4 Italijoje. Kiekvieną dieną jame pilna žmonių, todėl jeigu žadate leistis į jį, nenustebkite, kad pamatysite labai daug turistų.

Milano Bergamo oro uostas (darbas)

Bergamo oro uostas Milane priima įvairiausių specialybių darbuotojus: valytojus, administratorius, pilotus, stiuardeses, pardavėjus ir kitus. Jeigu jus domina darbas šiame oro uoste, pildykite darbo anketą ir siųskite ją valdžiai.
Milano Bergamo oro uostas – švarus, tvarkingas bei patogus, todėl jeigu jums reikės jame praleisti kelias valandas – nenusiminkite, nes jos ištirps labai greitai.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK