Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Milaną


Milanas – antras pagal dydį Italijos miestas, dažnai tituluojamas mados širdimi. Jeigu ruošiatės keliauti į Milaną, iš anksto susiplanuokite savo atostogas. Pasidarykite lankytinų vietų sąrašą, pasižymėkite jas žemėlapyje – taip daug lengviau susiorientuosite ir nepasimesite mieste. Skrydis į Milano miestą bus malonus, jeigu žinosite ką jame žadate nuveikti.

Skrydžiai į Milaną iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (Vilniaus, Kauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.

Pigūs skrydžiai į Milaną
Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydis į Milaną – Italiją tapo dar labiau prieinamas. Pigius lėktuvo bilietus galite nusipirkti iki išskridimo likus maždaug pusei metų, taip pat pasinaudojus siūlomomis akcijomis ar paskutinės minutės pasiūlymais. Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Milaną įsigyti galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus specialius pasiūlymus.

Tiesioginis skrydis į Milaną
Tiesioginis skrydis į Milaną yra vykdomas iš Vilniaus. Milanas nuo Lietuvos sostinės yra nutolęs 1532.91 km, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK