Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Turizmas Milane


Milanas – viso pasaulio turistų mėgstamas miestas. Visgi dažnas stebisi, kad tiek turėdamas ką parodyti, pasižymėdamas išskirtine ir stulbinančia architektūra, nepritraukia tiek daug turistų kaip Roma. Visgi, Milanas – mados sostinė, vardą dalinasi su kitais garsiais pasaulio miestais, tokiais kaip Paryžius, Niujorkas ar Londonas, todėl turizmas šiame mieste tikrai klesti ir dažnai tampa viena iš stotelių, keliaujantiems po Italiją žmonėms.

Turizmas Milane yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūste plūsta į Milaną.

Milano turizmo centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba laisvai anglų, prancūzų, ispanų kalbomis, todėl susišnekėti galėsite laisvai. Taip pat jeigu kyla klausimų, drąsiai galite klausti praeivių, vietinių žmonių, nes dažnas kalba angliškai.

Milano turizmas yra išvystytas. Galite įsigyti turisto kortelę (Milan tourist card), kuri atidarys daugelį durų ir pakvies su didele nuolaida naudotis viešuoju transportu, suteiks daug nuolaidų maitinimo bei apgyvendinimo sektoriuose. Taip pat ši kortelė taiko nuolaidas nuo 10% – 100% apsilankymui muziejuose, kituose lankytinuose objektuose. Milano turisto kortele galite pasinaudoti ir kituose Italijos miestuose – Venecijoje, Florencijoje ar Romoje.

Milano turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Milane – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK