Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Savaitgalis Milane


Ruošiatės į Milaną savaitgaliui? Geras pasirinkimas. Tai vienas madingiausių pasaulio miestų, tad čia tikrai rasite į ką paganyti akis bei pasisemti įkvėpimo. Be mados čia taip pat populiarus sportas, tad savaitgaliui čia atvykite pažiūrėti rungtynių. Na o kaip gi nuostabioji architektūra? Savaitgalio pasivaikščiojimams užteks su kaupu.

Savaitgalio skrydis į Milaną paliks įspūdingų prisiminimų!

Milanas kasmet sulaukia tūkstančių turistų iš viso pasaulio, atvykstančių į Italiją tiek atostogų, tiek verslo ar darbo vizitais; tiek pasižvalgyti į mados ikona laikomą pasaulio miestą. Savaitgalio išvyka į Milaną įtrauks į madingų objektų lankymo sūkurį – norėsite dar ir dar. Čia išties daug mados renginių, įspūdingų statinių ir, žinoma, originalių žmonių.

Savaitgaliai Milane pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo muziejų ir kitų įdomių vietų lankymo iki naktinio siautulio klubuose, baruose ar apsipirkinėjimo maratono. Šiame mieste susitelkusios visos prabangiausios pasaulio parduotuvės, nes Milano prekybininkai stengiasi pasigauti klientus dar neatvėsus emocijoms.

Skrydžių bendrovės planuodamos bilietų pasiūlymus pagalvoja apie tuos, kurie į Italiją planuoja atvykti tik savaitgaliui.

Savaitgaliai Milano mieste prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas mados sostinėje.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK