Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Gyvenimas Milane


Tikriausiai daugelis žmonių kartais pasvajoja apie gyvenimą užsienyje. Tiek šilti, tiek ir šalti kraštai, egzotika, naujas gyvenimo ritmas traukia kiekvieną. Ar tai būtų Tenerifė, ar Madridas, Briuselis, Niujorkas, o gal Ryga, nesvarbu kur, svarbu kaip. Milanas – vienas iš tų miestų, kurį myli mados, architektūros ir istorijos gerbėjai. Jis tikrai turi ką pasiūlyti ir parodyti, todėl gyvenimas Milane, nors ir trumpą laikotarpį, gali kiekvienam leisti pajusti tą itališką dvasią, italų tradicijas ir kultūrą.

Gyvenimas Milano mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Taip pat ir nuo to, kokias pramogas pasirinksite. Gyventi Milane yra paprasta, čia nėra kažkokių išskirtinių taisyklių, tokių, kaip pavyzdžiui, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, todėl kiekvienas europietis čia pasijus tarsi namie. Gyvenimas Milane nustebins ir daug pasaulio mačiusius turistus, kadangi miestas dvelkia ekstravagancija, prabanga, čia sena susimaišę su nauja.

Nenuostabu, kad Milane, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai, vargingesni rajonai yra ne tokie kosmopolitiški ir atokesniuose rajonuose Milano gyvenimas plaukia sava vaga. Visgi Milano gyvenimo sąlygos yra palankios atvykti žmonėms iš viso pasaulio, čia gauti gerai apmokamą darbą arba tiesiog kurį laiką apsistoti.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Milane yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų.

Gyvenimas Milane sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Milano gatvėse sulėtėja ir aptingsta, bet tikrai niekur nedingsta.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK