Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Ryga - Milanas


Ne vienas žmogus, planuodamas savo kelionę, apsvarsto įvairiausias galimybes. Jeigu organizuojate savo atostogas, iš anksto pasirūpinkite, kad jos būtų jums kuo įdomesnės bei turiningesnės. Milanas – dinamiškas miestas, kupinas įdomių lankytinų vietų, muziejų, architektūrinių stebuklų. Tai mados sostinė, į kurią suguža tūkstančiai turistų kasmet, norėdami susipažinti su italų kultūra bei šio miesto gyvenimu.

Skrydžiai Ryga – Milanas

Jeigu susiplanavote savo kelionę, darbe pasiėmėte atostogas, tačiau nerandate lėktuvo bilietų iš Lietuvos, ne bėda, nes skrydis Ryga – Milanas gali būti dar įdomesnis. Skrydžiai iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.

Ryga – Milanas bilietai parduodami internetu. Jų kainos priklauso nuo to, kokiu sezonu skrendate, taip pat ar skrydžių bendrovės taiko įvairias akcijas, pasižiūrėkite gal siūlo paskutinės minutės keliones. Ryga – Milanas skrydis neprails, kadangi šie miestai vienas nuo kito yra labai netoli. Skrydžiai organizuojami kiekvieną savaitę, kartais net ir daugiau kartų per ją. Skrydžių padaugėja Kalėdų bei vasaros sezono laikotarpiu.

Ryga – Milanas pats geriausias sprendimas planuojantiems savo atostogas. Vienu metu galite pamatyti tiek Latvijos sostinę, tiek ir antrą pagal dydį Italijos miestą. Susipažinkite su šiais miestais ir kelionę praleiskite maloniai bei turiningai.
Gero skrydžio.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK