Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Milanas - Vilnius


Milanas – įdomus Italijos miestas, savo grožiu, architektūriniu paveldu bei lankytinomis vietomis tikrai nenusileidžiantis Romai. Vis dėlto, žmonės labai dažnai jį pasirenka ne tik norėdami pasimėgauti istorija, pasigrožėti statiniais ar aplankyti įvairius muziejus, bet labiausiai juos traukia mada. Milanas – mados sostinė, prilygstanti garsiajam Paryžiui, Londonui ir netgi Niujorkui. Jeigu planuojate kelionę į šį miestą, iš anksto pasirūpinkite, kad pigūs lėktuvo bilietai Vilnius – Milanas, bei atgaliniai Milano – Vilnius būtų kuo pigesni.

Bilietai iš Milano į Vilnių

Pigūs lėktuvo bilietai Vilnius – Milanas bei Milanas – Vilnius būna tada, kai turistai išsirenka juos internetu ir nusiperka iki išskridimo datos likus maždaug pusei metų, kartais penkiems mėnesiams. Tokiu laikotarpiu skrydžių bendrovės pateikia pačius geriausius kainų pasiūlymus.
Skrydis Milanas – Vilnius bus pigesnis, jeigu pasinaudosite paskutinės minutės pasiūlymu. Šie paskutinės minutės bilietai yra labai pigūs, todėl jeigu esate spontaniški ir galite susikrauti lagaminą per valandą laiko ir nieko nelaukę išskristi į bet kurią pasaulio šalį – paskutinės minutės bilietai laukia jūsų.

Milanas – Vilnius skrydžiai

Milanas – Vilnius skrydis praeis labai greitai, kadangi antras pagal dydį Italijos miestas nuo Lietuvos sotinės nėra labai nutolęs. Kelionė praeis dar smagiau, jeigu pasirūpinsite savo laisvalaikiu skrydžio metu.
Pirkite iš anksto bilietus į priekį bei atgalinius lėktuvo bilietus Milanas – Vilnius ir sutaupykite laiko. Linkime malonių įspūdžių šiame mieste.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK