Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Kaunas - Milanas


Apie Milaną galite skaityti įvairiausiuose internetiniuose portaluose, žiūrėti filmus, sekti naujienas internete bei klausytis draugų, grįžusių iš antro pagal dydį Italijos miesto. Jeigu norite pažinti Milaną, privalote patys apsilankyti šiame mieste ir susidaryti įspūdį apie miestą pamačius jį savo akimis. Milanas priverčia aiktelėti ne vieną žmogų, todėl jeigu planuojate atostogas ir šiuo metu gyvenate Kaune, pasirūpinkite, kad Kaunas – Milanas skrydis būtų kuo pigesnis, o kelionė turiningai suplanuota.

Kaunas – Milanas skrydžiai

Skrydžiai Kaunas – Milanas yra dažnas reiškinys Lietuvos oro uoste. Jie vykdomi kartą į savaitę, kartais net ir dar dažniau, ypač šventinėmis gruodžio dienomis bei vasarą. Tokiu metu lėktuvų bilietai yra patys brangiausi, kadangi daugelis turistų nori pamatyti kaip Milanas pasipuošęs Kalėdų laikotarpiu bei per Naujuosius metus. Vasara – turizmo sezonas, kai žmonės skrenda į įvairius pasaulio miestus pailsėti ir turiningai praleisti laiką.
Dažniausiai skrydžių bendrovės organizuoja įvairius skrydžius, populiariausias Kaunas – Milanas Ryanair pasiūlymas. Ryanair skrydžių bendrovę renkasi labai daug žmonių, nes jinai patikima, skraidina greitai ir patogiai, be to pigiai.
Pigūs skrydžiai Kaunas – Milanas būna tada, kai skrydžių bendrovės pateikia įvairius pasiūlymus. Bilietai Kaunas – Milanas su akcija parduodami ganėtinai dažnai, todėl jeigu nenorite permokėti, paieškokite ir nusipirkite juos internetu.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK