Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Milaną


Milanas – antras pagal dydį Italijos miestas. Jisai, kaip ir Roma yra gausiai lankomas turistų dėl įdomių vietų, muziejų, architektūrinių pastatų. Vis dėlto, tikriausiai niekas neprieštarautų, kad į Milaną žmonės susirenka iš viso pasaulio dar ir dėl mados. Tai miestas, kuris vadinamas mados sostine, todėl jeigu jus domina mada ir norite pamatyti kažką naujo bei neįprasto – kelionė į Milaną jums kaip tik.

Bilietų kainos į Milaną

Bilietų kainos į Milaną visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Milanas bei kiti Italijos miestai sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Skrydžių kainos į Milaną taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Bilietų kainos į Milaną visada bus pigesnės, jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti atostogų metu.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite. Gero skrydžio!

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK