Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai į Milaną


Milanas – nuostabus miestas. Tai mados sostinė, lygiagrečiai einanti kartu su Paryžiumi, Londonu bei Niujorku. ŠiameItalijos mieste susirenka romantikos, mados bei grožio gerbėjai, kasmet suplūsta tūkstančiai turistų iš viso pasaulio. Ne vienas atvykęs į Italiją, būtinai užsuka į Milaną įdomiai bei turiningai praleisti laisvalaikio bei susipažinti su italų kultūra. Jeigu planuojate kelionę į šį miestą, iš anksto pasirūpinkite, kad bilietai į Milaną jums kainuotų kuo pigiau.

Lėktuvų bilietai į Milaną

Lėktuvų bilietai į Milaną kainuos pigiau, jeigu juos nusipirksite vos susiplanavę kelionę. Maždaug likus pusei metų, gal penkiems mėnesiams skrydžių bendrovės skelbia mažiausias kainas. Taip pat bilietas į Milaną kainuos pigiau, jeigu jį nusipirksite akcijos metu, todėl nepražiopsokite tokio pasiūlymo ir pamatykite Italijos miestą dar pigiau.

Domina lėktuvo bilietai į Milaną ir atgal į Lietuvą? Italijos miestą galite pasiekti iš Jums patogių lokacijų: Vilniaus, Kauno bei Rygos. Milanas nuo Lietuvos sostinės nėra nutolęs labai daug, atstumas tarp šių miestų tik 1532.91 kilometrai, todėl kelionė neprailgs, o mados sostinę pasieksite labai greitai. Vis dėlto, jeigu nenorite leisti laiko veltui lėktuve, pasirūpinkite jums įdomia veikla: pasiimkite knygą, žurnalą ar nešiojamą kompiuterį.

Lėktuvų bilietai į Milaną užsakomi paprastai – vos keleto mygtukų paspaudimu. Svarbiausia išsirinkti skrydžio datą, žinoti su kuo keliaujate ir nusipirkti bilietus.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK