Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Milano metro


Milanas – judrus ir dinamiškas miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš viso pasaulio. Jeigu norite pamatyti įdomius lankytinus objektus, muziejus, unikalius architektūrinius statinius, paminklus, pavakaroti naktiniuose baruose arba ramiai ir romantiškai pasivaikščioti miesto gatvėmis – antras pagal dydį Italijos miestas – Milanas tikrai tai gali suteikti. Vis dėlto, jeigu planuojate pakeliauti po visą miestą, jums pravers žinios apie Milano viešąjį transportą.

Milano metro

Milano metro susideda iš trijų linijų – geltonos, žalios bei raudonos. Visos jos nutiestos skirtingomis kryptimis, todėl norėdami nuvykti į būtent kurią nors vietą, jums reikės metro plano. Metro planas yra kiekvienoje metro stotyje, taip pat ir internete – būtinai jo paieškokite ir pasižymėkite vietas, į kurias planuojate nukeliauti. Milano metro bilietai parduodami kiekvienoje stotyje – nepamirškite jų nusipirkti, kadangi važiavimas be bilieto kainuoja dar brangiau – baudos Milane yra milžiniškos.
Taip pat Milane kiekvienas gali naudotis tramvajų teikiamomis paslaugomis. Tramvajai šiame mieste pažymėti ryškiai oranžine spalva, todėl su niekuo kitų jų supainioti neįmanoma. Mieste važinėja autobusai, kurie taip pat yra oranžinės spalvos. Autobusai šiame Italijos mieste yra paprasti, o taip pat ir varomi elektra.
Linkime malonaus laiko Milane.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK