Pigiausi skrydžiai į Milaną iš artimų oro uostų

Milanas - Venecija


Venecija – nuostabus miestas, kuriame susirenka ne tik įsimylėjėlių poros, bet ir draugai, norintys pasilinksminti, ar šeimos, ketinančios turiningai praleisti laisvalaikį. Jeigu planuojate savo kelionę į antrą pagal dydį Italijos miestą Milaną, būtų nusikaltimas iš jo nenuvažiuoti į Veneciją. Milanas – Venecija kelionės vyksta kelis kartus per dieną, todėl išsirinkite patogiausią laiką ir aplankykite šį miestą. Norėdami sutaupyti pinigų, skirsdami į Milaną iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus ir pamatykite Italiją už mažesnę kainą.

Kelionė Milanas – Venecija

Milanas – Venecija traukiniu pasiekiama greičiausiai. Tai pati optimaliausia galimybė keliauti į šį, dar V amžiuje įkurtą miestą. Milanas – Venecija atstumas yra tik 245.05 kilometrai, todėl šį miestą pasieksite labai greitai ir patogiai. Traukinio bilietų kainos palyginus yra didelės, tačiau pasitaupykite pinigų ir tikrai jų nepagailėkite šiai kelionei, kadangi juk ne daug šansų gyvenime pasitaiko taip paatostogauti.

Milanas – Venecija

Visgi, atvykę į Veneciją, nepraleiskite progos aplankyti įvairiausių parduotuvių, nusipirkti kaukių, pereiti per kiekvieną tiltą, pasivažinėti gondola bei romantiškai palydėti saulę. Linkime, kad patirtumėte neišdildomų akimirkų tiek Milane, tiek ir Venecijoje.

Milano Oro uostai
  • Malpensa oro uostas MXP
  • Bergamo/Orio Al Serio oro uostas BGY
  • Linate oro uostas LIN
  • Parma oro uostas PMF
  • Segrate oro uostas SWK